Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Świąteczny czas w ZS nr 3

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia w Zespole Szkół nr 3 w Konstancinie-Jeziornie zorganizowano tradycyjny kiermasz. O wyjątkową i niepowtarzalną atmosferę wieczoru zadbali uczniowie oraz nauczyciele placówki.

Szkolne jasełka

Kiermasz bożonarodzeniowy w Zespole Szkół nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego to doroczne spotkanie uczniów, rodziców, nauczycieli placówki i mieszkańców Konstancina-Jeziorny. Organizowany jest już od kilku lat, tuż przed świętami. 17 grudnia rozpoczęły go jasełka, przygotowane przez uczniów pod czujnym okiem nauczycielek - Anny Paduch i Anny Matusiak. Publiczność zgromadzoną w szkolnej sali gimnastycznej w wyjątkowy klimat i atmosferę Betlejem wprowadziła przepiękna scenografia autorstwa wicedyrektor Teresy Zakrzewskiej. Młodzi aktorzy doskonale sprawdzili się w niecodziennych rolach. Ich występ, przeplatany kolędami i pastorałkami, nagrodzony został gromkimi brawami. Uczniowie w podziękowaniu otrzymali od rady rodziców słodki upominek, a dyrektor Lidia Piotrowska oraz ks. Robert Tomasik, proboszcz parafii św. Józefa Oblubieńca NMP w Konstancinie-Jeziornie złożyli wszystkim świąteczne życzenia.

Ozdoby i pyszności

Potem przyszedł czas na świąteczną zabawę. Na kiermaszu przygotowanym przez 21 klas można było kupić m.in. oryginalne  ozdoby wykonanie przez uczniów. Stoły na kramach uginały się pod ciężarem ciast, ciasteczek i pierników dekorowanych motywami świątecznymi. Każdy, kto spróbował pysznych specjałów z pewnością nie żałował, tym bardziej że przy okazji wspomógł uczniowski budżet. Kiermasz zakończył widowiskowy pokaz ogni zorganizowany przez radę rodziców.

Szkoła dziękuje

Rodzicom i tym z Państwa, którzy podczas szkolnego kiermaszu przygotowali wspaniałe artystyczne i gastronomiczne stoiska, za obecność i życzliwość – wyrazy wdzięczności składa dyrekcja Zespołu Szkół nr 3 oraz rada rodziców.

Fot. Aneta Asendy

Autor: Patryk Siepsiak

2016-01-07

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer