Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Zapisz się na newsletter

Chcesz być na bieżąco informowany o tym, co się dzieje w gminie Konstancin-Jeziorna. Nie masz czasu śledzić naszej strony? Podaj nam swój adres e-mail, najlepsze newsy same będą do ciebie trafiały. Teraz na pewno niczego nie przegapisz.

Informacje na bieżąco

Gmina Konstancin-Jeziorna tętni życiem. Inwestycje, remonty, samorząd, ogłoszenia, komunikaty, zabytki, rekreacja oraz wydarzenia kulturalne i sportowe - dzięki bezpłatnemu newsletterowi będziesz na bieżąco wiedział, co się dzieje w jedynym uzdrowisku na Mazowszu.  Użytkownicy newslettera najważniejsze informacje będą otrzymywać raz w tygodniu, w czwartek. A to wszystko za darmo, wystarczy wypełnić poniższy formularz. Uwaga! Dla pierwszy dwudziestu subskrybentów mamy niespodzianki.

Wyrażenie zgody

Szanowni Państwo, wysyłając swój adres mailowy, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz .U. z 2015 r., poz. 2135 ze zm.) wyrażacie zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez gminę Konstancin-Jeziorna, ul. Warszawska 32, 05-520 Konstancin-Jeziorna, dla potrzeb wysyłania elektronicznego newslettera. Dane będą wykorzystane wyłącznie do przekazywania informacji dotyczących gminy Konstancin-Jeziorna. Każdy ma prawo dostępu do swoich danych i ich poprawiania. Dane są podane dobrowolnie.

Autor: Patryk Siepsiak

2016-02-09

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer