Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Zapraszamy na Disco Ice & Show

Spotkanie ze Shrekiem i Fioną, pokaz łyżwiarstwa figurowego, mecz w unihokeja - radni kontra mieszkańcy, a na koniec miłosne disco. To tylko niewielka część tego, co nas czeka w najbliższą niedzielę (14 lutego) na miejskim lodowisku w Parku Zdrojowym. Startujemy o godz. 18.

Masa niespodzianek

To już druga edycja imprezy "Disco Ice & Show". W tym roku bawimy się w Dzień Zakochanych, czyli 14 lutego. W najbliższą niedzielę uczniowie pożegnają też tegoroczne ferie zimowe. Organizatorzy - Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji, Konstanciński Dom Kultury, Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna, Starostwo Powiatowe w Piasecznie, Rada Miejska Konstancin-Jeziorna - zapewniają masę atrakcji i niespodzianek.

Widowiskowe pokazy

Na lodowisku w Parku Zdrojowym zobaczymy Fionę i Shreka, czyli parę zakochanych ogrów znanych z popularnej animacji. Widowiskowy pokaz łyżwiarstwa zaprezentuje szkoła Renaty Aleksander, mistrzyni Słowacji w jeździe figurowej. Gwiazda rewii „Holiday on Ice“ poprowadzi też całą imprezę. Sportowych emocji dostarczy nam mecz w unihokeja - radni kontra mieszkańcy. Będzie to rewanż za ubiegłoroczne spotkanie, które zakończyło się wynikiem 2:2. Drużynę samorządowców poprowadzi Arkadiusz Strzyżewski, wicestarosta piaseczyński. Zapisy do drużyny mieszkańców będą prowadzone w trakcie imprezy. Liczy się dobra zabawa, integracja i gra fair play.

Wesoła fotobudka

To jednak nie wszystko. Każdy, kto tego dnia odwiedzi Park Zdrojowy, będzie mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w wesołej fotobudce, która stanie w okolicy lodowiska. Nie zabraknie też konkursów. Wystarczy powiedzieć nam "Za co kocham Konstancin-Jeziornę?". Najoryginalniejsze odpowiedzi nagrodzimy. Warto się postarać, bo czekają atrakcyjne upominki ufundowane przez sponsorów: Urząd Miasta i Gminy, Uzdrowisko Konstancin-Zdrój, Punkt Reklam oraz Restaurację Park Cafe&Rest. Zwieńczeniem imprezy będzie "Disco lodowisko". Do tańca i do walentynkowego przytulańca zagra DJ Daniel Korytek. Zapraszamy! 

Patronat medialny nad wydarzeniem objęli: Kurier Południowy oraz portal mieszkańców Konstancin24.eu. Szczegóły na plakatach. 

Autor: Patryk Siepsiak

2016-02-08

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer