Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Festyn Anielski

Zgromadzenie Sióstr od Aniołów oraz Konstanciński Dom Kultury zapraszają na kolejny Festyn Anielski: Na skrzydłach miłosierdzia. W niedzielę 18 września, w konstancińskim Parku Zdrojowym, będą koncerty, loteria fantowa, anielska kuchnia i wiele innych atrakcji.

Jednym z celów festynu, zorganizowanego w ramach świętowania Roku Miłosierdzia, jest zebranie środków na budowę hospicjum dla dzieci w Wilnie. Każdy z uczestników i gości będzie mógł dołożyć się do realizacji tego szczytnego celu. Na scenie amfiteatru wystąpią znani wykonawcy, w tym Beata Bednarz, Skarby Maryi, Anielska Młodzież. Siostry Szarytki, Siostry Służebniczki i Siostry Matki Bożej Miłosierdzia.

W plenerze, na terenie Parku Zdrojowego będzie okazja spróbować anielskiej kuchni czy afrykańskiej herbaty ze „słodkościami”. Będzie loteria fantowa i kącik malucha. Dla każdego Strefa Miłosierdzia, Anielska Przestrzeń oraz Taneczne uwielbienie.

Program Festynu Anielskiego

13.00 Msza święta

14.00 Koncert dziecięcej scholii „Skarby Maryi”

14.30 SMS – Służyć Miłosiernym Sercem – występ dzieci, młodzieży i rodziców z Ochronki bł. E. Bojanowskiego

15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia

           Taneczne Miłosierdzie

           – występ młodzieży Sióstr od Aniołów Róża Miłosierdzia

          – Siostry Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo

16.00 Anioły są wśród nas – koncert Beaty Bednarz

Autor: Grzegorz Żurawski

2016-09-12

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer