Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

III Bieg im. Tomasza Hopfera

Biegacze kolejny raz upamiętnią Tomasza Hopfera, dziennikarza i popularnego komentatora sportowego TVP. Zapraszamy 18 września na konstancińską ścieżkę zdrowia. 

Ścieżka Hopfera

Dwa lata temu ścieżka zdrowia w Chojnowskim Parku Krajobrazowym otrzymała imię Tomasza Hopfera, dziennikarza i popularnego komentatora sportowego TVP. Zorganizowany z tej okazji bieg zgromadził czołówkę konstancińskich biegaczy oraz wielu amatorów ruchu na świeżym powietrzu. Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie postanowił imprezę kontynuować w kolejnych latach. 

Bieg

W tym roku biegacze spotkają się na ścieżce już po raz trzeci. Tradycyjnie będzie to tydzień przed 38. PZU Maratonem Warszawskim, którego Tomasz Hopfer był jednym z głównych pomysłodawców.Trasa konstancińskiego biegu liczy 5 km - dwie pętle po 2,5 km. Rywalizacja - mogą wziąć w niej udział osoby, które ukończyły 13 lat - rozpocznie się o godz. 15.00. 

Zapisy

Do 16 września trwają zapisy. Rejestracja uczestników odbywa się online na stronie internetowej: www.gosir-konstancin.pl. Koszt zakupu pakietu startowego, w którego skład wchodzi pamiątkowa koszulka oraz medal wynosi 20 zł (wpłaty od 1 września). Na najlepszych czekają puchary. Uwaga liczba miejsc jest ograniczona, więc warto się pośpieszyć. Decyduje kolejność zgłoszeń. 

Autor: Patryk Siepsiak

2016-09-12

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer