Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Konstancińskie Forum Kobiet

I Konstancińskie Forum Kobiet poświęcone idei odpowiedzialności w biznesie. W programie Forum wiele ciekawych prelekcji o tematyce przedsiębiorczości, odpowiedzialności w biznesie, a także kobiecego piękna i siły. Ponadto warsztaty poruszające tematykę samoświadomości oraz kobiecej emocjonalności i duchowości.

I Konstancińskie Forum Kobiet

12 października 2016 r. Fundacja „Strefa Działania” w partnerstwie z Konstancińskim Domem Kultury, pod honorowym patronatem Burmistrza Gminy Konstancin Jeziorna oraz Starostwa Powiatu Piaseczyńskiego organizują I Konstancińskie Forum Kobiet.

Celem Forum jest szerzenie idei odpowiedzialności w biznesie jak również integracja lokalnej społeczności. Chcemy promować kobiety przedsiębiorcze, kreatywne i odpowiedzialne oraz wspierać te, które znalazły się na zakręcie życiowym i potrzebują bodźca aby przerwać impas i zacząć działać.


O kobietach i dla kobiet

Program Forum to wiele ciekawych prelekcji o tematyce przedsiębiorczości, odpowiedzialności w biznesie, a także kobiecego piękna i siły. W trakcie Forum zapraszamy również na warsztaty poruszające tematykę samoświadomości oraz kobiecej emocjonalności i duchowości.

Wśród prelegentów min. dr. Małgorzata Bonikowska, Wojciech Eichelberger, Kama Jankowska, prof. Mirosław Grewiński, Aleksandra Kostka.

Pierwsze 250 uczestników Forum dostanie atrakcyjne pakiety powitalne, przygotowane przez sponsorów Wydarzenia.

W trakcie Forum zorganizowana będzie loteria wizytówkowa w której do wygrania będą niezwykle atrakcyjne nagrody.

Szczegóły i program Wydarzenia na stronie www.strefadzialania.org.pl.

Uczestnictwo w Forum jest bezpłatne, nie czekaj i zarejestruj się już dziś na stronie www.strefadzialania.org.pl/forum kobiet.


Forum odbędzie się w siedzibie Konstancińskiego Domu Kultury, przy ul. Mostowej 15 w Konstancinie Jeziornie w godzinach od 9.00 do 17.00.

Autor:

2016-10-09

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer