Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Remonty i ograniczenia ruchu na ul. Bielawskiej

Od czwartku 20 kwietnia aż do odwołania prowadzone są roboty drogowe w ulicy Bielawskiej, na odcinku od ul. Warszawskiej do ul. Rynkowej. W związku z tym trasy autobusów linii 710 i N50  zostają zmienione.

Od czwartku 20 kwietnia trasa autobusu linii 710 i N50 komunikacji miejskiej od 20 kwietnia 2017 r. (czwartek) do odwołania zostaje zmieniona :

  • autobusy jadące z Warszawy będą skręcały w Aleję 1000-lecia Państwa Polskiego, ul. Rynkową, następnie w lewo w ul. Bielawską do Mirkowskiej i dalej dotychczasową trasą w kierunku Piaseczna.
  • autobusy jadące z Piaseczna będą z ul. Mirkowskiej skręcały w ul. Bielawską, następnie ul. Rynkową do Alei 1000-lecia Państwa Polskiego, a dalej w prawo w kierunku Warszawy dotychczasową trasą.
  • przystanki w ul. Warszawskiej na odcinku od ul. Rynkowej do Ronda AK nie będą obsługiwały linii 710 i N50.
  • wyznaczono tymczasowe przystanki w Alei 1000-lecia Państwa Polskiego w rejonie sklepu Lidl oraz w ul. Rynkowej w rejonie skrzyżowania z ul. Bielawską.

Szczegółowe informacje dotyczące zmian w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej można znaleźć na stronie internetowejwww.ztm.waw.pl


Firma Pol Dróg Sp. z o.o. z Warszawy przystąpiła ponownie do remontu ulicy Bielawskiej na odcinku od Ronda im. Armii Krajowej do torów kolejowych. Firma ta w okresie od 18 października 2016 do 21 listopada 2016 r. prowadziła przebudowę tego odcinka ulicy. Powołana przez burmistrza komisja nie odebrała tych prac, stwierdzając wykonanie ich niezgodne z zawartą umową. Gmina nie zapłaciła firmie Pol Dróg Sp. z o.o. ani jednej złotówki, oraz wezwała do przebudowy ulicy zgodnie z rzeczoną umową i zasadami budowlanymi. Burmistrz jest świadomy faktu, iż może to stanowić utrudnienia komunikacyjne dla mieszkańców. Jednak każdy podmiot, który chce realizować zadania na rzecz Gminy Konstancin-Jeziorna, musi posiadać świadomość, iż nadzór nad prowadzonymi inwestycjami jest dokładny i rzetelny, a zadanie musi być wykonane profesjonalnie. Pieniądze naszych podatników muszą być wydawane racjonalnie.

Autor:

2017-04-21

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer