Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Uwaga! Remont ulicy Łukasza Drewny

Tagi: remonty , drogi , zdm , gmina

Od godz. 15.00 w środę 3 maja, do niedzieli 7 maja do godz. 22.00, trwać będą prace remontowe ulicy Łukasza Drewny. W związku tym wyłączona z ruchu będzie jezdnia prowadząca w kierunku Konstancina-Jeziorny. Kierowców prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i zwracanie uwagi na znaki informujące o zmianach w organizacji ruchu.

Po wykonaniu prac remontowych nową, równą nawierzchnię oraz oznakowanie poziome otrzyma zachodnia jezdnia ulicy Łukasza Drewny, na odcinku od ulicy S. Korbońskiego do granicy miasta. W związku z pracami remontowany odcinek ulicy Drewny zostanie wyłączony z ruchu. Wyłączona z ruchu będzie jezdnia prowadząca w kierunku Konstancina-Jeziorny. Ruch będzie odbywał się po jezdni wschodniej, na której będzie po jednym pasie w każdym kierunku. Kierowcy jadący w kierunku granicy miasta przejadą na drugą jezdnię przez przewiązkę na skrzyżowaniu z ul. S. Korbońskiego, a na właściwą jezdnię wrócą za skrzyżowaniem z ul. Ku Skarpie.Zamknięty będzie wyjazd na ul. Ł. Drewny z ul. Zapłocie (od strony zachodniej). Skrzyżowanie z ul. Przekorną będzie czynne, ale wprowadzony zostanie zakaz skrętu w lewo dla jadących od strony centrum. Objazd dla tej relacji zostanie poprowadzony ulicami: Przyczółkowa – Przekorna.

Szczegółowe informacje i plan tras objazdowych dostępny jest na stronie www.zdm.waw.pl (otwiera się w nowym oknie)

Autor:

2017-04-28

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer