Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Zbiórka zużytych opon samochodowych i rowerowych

Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna kolejny raz organizuje wiosenną zbiórkę zużytych opon samochodowych i rowerowych. W soboty 22 i 29 kwietnia bezpłatnie odbierze je od mieszkańców Zakład Gospodarki Komunalnej.

Zbiórka zużytych opon samochodowych (od aut osobowych i dostawczych) oraz rowerowych organizowana jest przez konstanciński magistrat już od trzech lat, dwa razy do roku. Tym razem odbędzie się ona w soboty 22 i 29 kwietnia. W pierwszym terminie obejmie swoim zasięgiem Konstancin-Jeziornę, a w drugim - sołectwa. Opony od mieszkańców odbierze, zupełnie za darmo, Zakład Gospodarki Komunalnej. Pamiętajmy, aby wystawić je wzdłuż trasy przejazdu samochodu Zakładu, w dniu odbioru nie później niż o godz. 8.00.
Uwaga! Opony od samochodów ciężarowych i opony ciągnikowe nie będą odbierane!


Mapa zbiórki

Na mapie poniżej prezentujemy trasę przejazdu pojazdu zbierającego opony. Szczegółowa mapa dostępna jest w Gminnym Systemie Informacji Przestrzennej (link otworzy się w nowym oknie). Dodatkowych informacji na temat m.in. poszczególnych tras udzielają pracownicy Wydziału Ochrony Środowiska i Rolnictwa magistratu pod nr tel.: 22 484 25 93 lub 22 484 2512.


Autor:

2017-04-19

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer