Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie

Myślisz o założeniu stowarzyszenia, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? Chcesz poznać zasady funkcjonowania organizacji pozarządowych? Zapraszamy na bezpłatne szkolenie, które odbędzie się 20 grudnia w świetlicy przy ul. Jaworskiego 24. 

Dla kogo?

To już czwarte szkolenie organizowane w tym roku przez Biuro Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta i Gminy. Tym razem jego adresatami są działające na terenie gminy Konstancin-Jeziorna m.in.: organizacje pozarządowe, koła gospodyń wiejskich, ochotnicze straże pożarne, lokalni liderzy oraz wszyscy zainteresowani założeniem i prowadzeniem stowarzyszenia lub fundacji. 

Co na szkoleniu?

Szkolenie pozwoli na zdobycie wiedzy na temat aspektów prawnych zakładania i prowadzenia tego typu podmiotów ekonomii społecznej. Na spotkaniu omówione zostaną podstawowe informacje dotyczące funkcjonowania organizacji, w tym m.in.: działalność statutowa, zawieranie umów, prowadzenie księgowości i rachunkowości, działalności w sferze pożytku publicznego. Dowiemy się też, jakie zmiany w przepisach o ochronie danych osobowych czekają nas w 2018 roku. 

Zapisy

Wszystkich zainteresowanych szkoleniem zapraszamy 20 grudnia o godz. 17.00 do świetlicy przy ul. Jaworskiego 24 w Konstancinie-Jeziornie. Uwaga! Obowiązują zapisy. Zgłoszenie należy przesłać do 18 grudnia na adres poczty elektronicznej: komunikacjaspoleczna@konstancinjeziorna.pl. Liczba miejsc jest ograniczona. Szkolenie poprowadzi Artur Gluziński, specjalista w zakresie współpracy administracji publicznej z organizacjami pozarządowymi, były pracownik Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.

Autor: Patryk Siepsiak - Biuro Komunikacji Społecznej

2017-12-04

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer