Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Bezpłatne warsztaty z inicjatywy lokalnej

Masz ciekawy pomysł na działanie w swojej okolicy, ale nie wiesz jak go zrealizować? Przyjdź na bezpłatne warsztaty z inicjatywy lokalnej, które odbędą się 22 lutego w sali posiedzeń Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna przy ul. Świetlicowej 1. Początek spotkania o godz. 16.00. Uwaga! Obowiązują zapisy. 

Powiemy i pokażemy

Podczas warsztatów, które odbędą się w środę, 22 lutego m.in.:

  • opowiemy, czym jest inicjatywa lokalna i jakie działania w jej ramach można zgłaszać,
  • pokażemy, jak przygotować i poprawnie wypełnić wniosek,
  • przedstawimy zasady oceny wniosku, 
  • omówimy obowiązki stron realizujących zadania w ramach inicjatywy lokalnej.

Spotkanie poprowadzi Artur Gluziński, współpracownik Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej w Warszawie, wykładowca akademicki i doświadczony szkoleniowiec. Początek warsztatów o godz. 16.00. Zapraszamy do sali posiedzeń Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna przy ul. Świetlicowej 1. 

Obowiązują zapisy

Uwaga! Na warsztaty obowiązują zapisy. Zgłoszenia przyjmujemy do 20 lutego - telefonicznie pod nr: 22 201 19 73 lub mailowo: komunikacjaspoleczna@konstancinjeziorna.pl.

Więcej informacji na temat inicjatywy lokalnej można uzyskać w Biurze Komunikacji Społecznej UMiG (pon. 9.00 - 17.00, wt. - pt. 8.00 - 16.00), a także na stronie urzędu w zakładce: Inicjatywa lokalna.

Autor: Patryk Siepsiak - Biuro Komunikacji Społecznej

2017-02-06

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer