Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Doręczania decyzji o wymiarze podatku ciąg dalszy

Doręczania decyzji podatkowych na 2017 rok cd. Od dzisiaj będą dostarczane decyzje mieszkańcom na ul. Ogrody Bielawy, Borowa, Wczasowa, Podgórska, Biedronki, Koźlara, Dębowa, Sadowa.

Informujemy ponadto, że pracownicy Urzędu dostarczają nadal decyzje na terenie miasta o których informowaliśmy wcześniej. m. in osiedle Grapa, osiedle Mirków, rejony ulic: Puławskiego , Bielawskiej, Wilanowskiej, Warszawskiej oraz sołectw: Bielawa, Obory, Parcela i Kawęczynek.

Każdy pracownik, który dostarcza decyzje podatkowe z Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna, posiada przy sobie imienne upoważnienie wystawione przez Burmistrza Gminy Konstancin-Jeziorna.

Decyzje będą dostarczane w godzinach popołudniowych (po godz. 16.00) oraz w soboty - daje to większą pewność zastania mieszkańców w domach. W sytuacji kiedy pracownik nie zastanie nikogo pod wskazanym adresem, decyzja zostanie wysłana za pośrednictwem Poczty Polskiej.

O kolejnych obszarach, których mieszkańcy mogą spodziewać się wizyty urzędnika z decyzją podatkową, będziemy informować na bieżąco.

Autor:

2017-02-10

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer