Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Losowanie członków komisji

Ośmioro kandydatów i pięć miejsc. O tym, kto wejdzie w skład komisji opiniującej wnioski i przeprowadzającej procedurę kształtowania budżetu obywatelskiego na 2018 rok zadecyduje losowanie. Odbędzie się ono w najbliższy czwartek, 23 lutego w sali posiedzeń przy ul. Świetlicowej 1. Zainteresowanych zapraszamy o godz. 15.00. 

8 zgłoszeń, 5 miejsc

Mieszkańcy na zgłaszanie kandydatur mieli czas do 21 lutego. Do konstancińskiego magistratu wpłynęło 8 zgłoszeń. Zgodnie z regulaminem Budżetu Obywatelskiego Gminy Konstancin-Jeziorna, w skład komisji wejdzie 5 pracowników urzędu i jednostek podległych oraz 5 przedstawicieli mieszkańców. 

Losowanie

W związku z tym, że zgłoszeń było więcej niż miejsc przeprowadzone zostanie publiczne losowanie, które zadecyduje kto z mieszkańców wejdzie w skład komisji. Wszystkich zainteresowanych kandydatów zapraszamy w najbliższy czwartek, 23 lutego o godz. 15.00 do sali posiedzeń UMiG przy ul. Świetlicowej 1.

Autor: Patryk Siepsiak

2017-02-22

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer