Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Młodzi Mistrzowie Nauki gminy Konstancin-Jeziorna

Reprezentują naszą gminę w konkursach przedmiotowych czy zawodach sportowych, działają w samorządach szkolnych, udzielają się w wolontariacie, pomagają kolegom w nauce. Za te i inne osiągnięcia, w czwartek 19 października burmistrz Kazimierz Jańczuk, wręczył najlepszym uczniom konstancińskich szkół podstawowych i gimnazjów nagrody Młody Mistrz Nauki 2017.

Uroczystość wręczenia nagród, która odbyła się w sali widowiskowej Hugonówki, rozpoczęła powitaniem wszystkich przybyłych uczniów, nauczycieli, rodziców oraz władz samorządowych Magdalena Gołębiowska, Kierownik Wydziału Oświaty, Kultury i Zdrowia Urzędu Miasta i Gminy. Burmistrz Kazimierz Jańczuk podziękował uczniom za reprezentowanie gminy i wspaniałe osiągnięcia w nauce, oraz przedstawił najbliższe inwestycje Gminy Konstancin-Jeziorna dedykowane oświacie. Każdy z jedenastu tegorocznych Młodych Mistrzów Nauki otrzymał wielofunkcyjny zegarek sportowy, służący rozwijaniu zainteresowań i umiejętności sportowych, oraz plecak i koszulkę z logo gminy. Każdemu wyróżnionemu uczniowi odczytano laudację, specjalnie przygotowaną przez dyrektora właściwej szkoły. Pokazano także okolicznościowy film z okazji 120-lecia Konstancina, a wszystkich obecnych rozbawił pokaz mimów.


Lista Młodych Mistrzów Nauki 2017:

1. Marianna Żyznowska - Szkoła Podstawowa nr 1,

2. Antonina Dobrowolska - Szkoła Podstawowa nr 1,

3. Dominika Gromada - Szkoła Podstawowa nr 2,

4. Julia Kopytowska - Szkoła Podstawowa nr 2,

5. Julia Baranowska - Szkoła Podstawowa nr 3,

6. Emilia Świątek - Szkoła Podstawowa nr 3,

7. Katarzyna Banecka - Szkoła Podstawowa nr 4,

8. Weronika Jaroszewicz - Szkoła Podstawowa nr 4,

9. Jan Olędzki - Szkoła Podstawowa nr 5,

10. Martyna Kulczycka - Szkoła Podstawowa nr 5,

11. Hanna Dączkowska - Szkoła Podstawowa nr 6.

Autor:

2017-10-23

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer