Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Decyzja o podatku prosto do domu

Tagi: podatek

Ciąg dalszy doręczeń decyzji o wymiarze podatku od nieruchomości na 2017 rok przez pracowników UMiG Konstancina-Jeziorny. Od dziś, 27 stycznia można spodziewać się wizyty pracowników na ulicy Mickiewicza, Literatów, Bielawskiej oraz sołectw Gassy, Borowina, Kawęczynek, Ciszyca, Obórki.

Każdy pracownik, który dostarcza decyzje podatkowe z Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna, posiada przy sobie imienne upoważnienie wystawione przez Burmistrza Gminy Konstancin-Jeziorna.

Decyzje będą dostarczane w godzinach popołudniowych (po godz. 16.00) oraz w soboty - daje to większą pewność zastania mieszkańców w domach. W sytuacji kiedy pracownik nie zastanie nikogo pod wskazanym adresem, decyzja zostanie wysłana za pośrednictwem Poczty Polskiej.

O kolejnych obszarach, których mieszkańcy mogą spodziewać się wizyty urzędnika z decyzją podatkową, będziemy informować na bieżąco.

Autor:

2017-01-27

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer