Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Już dziś może zapukać urzędnik z decyzją o wymiarze podatku

W tym roku po raz pierwszy, decyzje wymiarowe podatku od nieruchomości na 2017 rok będą doręczane do domów, przez upoważnionych pracowników UMIG. W najbliższym czasie urzędnicy zapukają do mieszkańców ulic: Kołobrzeska, Brzozowa, Południowa Polna, Pocztowa, oraz sołectw Cieciszew, Czernidła, Dębówka, Kawęczyn, Turowice, Piaski .

Każdy pracownik, który dostarcza decyzje podatkowe z Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna, posiada przy sobie imienne upoważnienie wystawione przez Burmistrza Gminy Konstancin-Jeziorna. Już wkrótce wizyty urzędnika z decyzją mogą spodziewać się mieszkańcy ulic: Kołobrzeska, Brzozowa, Południowa Polna, Pocztowa, oraz sołectw Cieciszew, Czernidła, Dębówka, Kawęczyn, Turowice, Piaski.

Decyzje będą dostarczane w godzinach popołudniowych (po godz. 16.00) oraz w soboty - daje to większą pewność zastania mieszkańców w domach. W sytuacji kiedy pracownik nie zastanie nikogo pod wskazanym adresem, decyzja zostanie wysłana za pośrednictwem Poczty Polskiej.

To pierwsze takie przedsięwzięcie w naszej gminie, kiedy to urzędnicy będą dostarczać decyzje podatkowe. Z pewnością będzie to znacznie tańszy, niż dotychczasowy tryb dostarczania, oraz skuteczniejszy.

O kolejnych obszarach, których mieszkańcy mogą spodziewać się wizyty urzędnika z decyzją podatkową, będziemy informować na bieżąco.

Autor:

2017-01-19

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer