Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Projekt rozbudowy drogi 721

We wtorek 24 stycznia w Zespole Szkół Integracyjnych nr 5 w Konstancinie-Jeziornie odbyło się spotkanie konsultacyjne dotyczące rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 721, na odcinku od ul. Julianowskiej w Piasecznie do ul. Skolimowskiej w Konstancinie-Jeziornie.

Firma Trasa Sp. z o.o. z Poznania przedłożyła do konsultacji społecznych dwa warianty projektu rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 721, na odcinku od ul. Julianowskiej w Piasecznie do ul. Skolimowskiej w Konstancinie-Jeziornie.

Konsultacje społeczne

W dniu 24 stycznia br. odbyło się spotkanie, w którym uczestniczyli mieszkańcy, przedstawiciele biura projektowego oraz władze gminy Konstancin-Jeziorna. W trakcie rozmów projektanci udzielali wyjaśnień dotyczących uwarunkowań formalno-prawnych leżących u podstaw przedłożonych projektów, jak również odpowiadali na pytania dotyczące wpływu inwestycji na  posesje mieszkańców. 

W załączniku przedstawiamy prezentację koncepcji udostępnioną przez biuro projektowe.

Wnioski i sugestie

Mieszkańcy, którzy chcą zgłosić wnioski i sugestie do przedłożonych projektów, proszeni są o ich przekazanie w formie pisemnej do Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna (ul. Warszawska 32, kancelaria pok. nr.4) osobiście, drogą pocztową lub elektronicznie na adres e-mail: kancelaria@konstancinjeziorna.pl do dnia 31 stycznia 2017.  Po tym terminie wnioski zostaną przekazane do Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich, który zleca realizację projektu, celem ich analizy i ewentualnego uwzględnienia w opracowaniu. 

Do pobrania      

Autor:

2017-01-26

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer