Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Konstancinie-Jeziornie

W niedzielę, 15 stycznia, po raz kolejny cały Konstancin-Jeziorna zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Tym razem Orkiestra gra dla dzieci i seniorów: dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

Już o godz. 9 w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji przy ul. Żeromskiego rozpocznie się halowy turniej piłkarski dla dzieci, który potrwa do godz. 16. Finał w Konstancińskim Domu Kultury przy ul. Mostowej 15 zacznie się o godz. 16. Odbędą się m.in. pokazy tańca (Grupa ER-nesta, Jumping Frog, Egurrola Dance Studio). Wystąpią również lokalni artyści i utalentowana młodzież, m.in. Wojtek Stec i Karina Mrówka, Tosia Hairulin oraz chór ze szkoły No Bell. W godz. 16-18 KDK zaprasza na rodzinne warsztaty plastyczne, a o godz. 18.35 na scenie Hugonówki zacznie się główny koncert. Publiczność będzie mogła obejrzeć występy rockowych zespołów Skrzydlate Małpy oraz Dekada, a także hiphopowej grupy Magia Perswazji. Nie zabraknie też licytacji, wśród których z pewnością będzie m.in. tradycyjny, ogromny „wośpowy” bochen chleba. Finał zwieńczy niezwykle efektowny pokaz fajerwerków, który odbędzie się o godz. 20, na polanie naprzeciwko Hugonówki.

Serdecznie zapraszamy, bo warto pomagać, a z Orkiestrą pomagać jest łatwo i przyjemnie.Autor:

2017-01-11

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer