Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Art Park – warsztaty rzeźbiarskie

Konstanciński Dom Kultury zaprasza w sobotę 21 lipca do Parkowej Pracowni Rzeźbiarskiej. Chętni pod okiem instruktora Michała Mioduszewskiego stworzą artystyczne dzieło. Warsztaty realizowane są w ramach projektu  "Art Park" z Budżetu Obywatelskiego 2018

Do tworzenia rzeźb, instalacji wykorzystamy bardzo przyjemny i łatwy w użyciu, niewymagający specjalistycznych narzędzi i wyszukanych umiejętności materiał. 
Rurki z tworzywa sztucznego oraz kolanka, trójniki i inne łączniki pomogą nam wykonać nawet skomplikowane konstrukcje przestrzenne. Uwalnianie marzeń i różnych kształtów płynących z wyobraźni to najlepsza forma relaksu zdrojowego.

Serdecznie zapraszamy na warsztaty dzieci, młodzież, dorosłych oraz seniorów.
Udział jest bezpłatny.
Na warsztaty nie obowiązują zapisy drogą mailową.
Start godz. 16.00 w Konstanciński Dom Kultury, ul.Mostowa 15.
Zajęcia poprowadzi Michał Mioduszewski.

Michał Mioduszewski - artysta wizualny, psycholog społeczny oraz animator przestrzeni. W szerokim spektrum jego działań, mieści się m.in zainicjowanie Cafe Fińskiej, pierwszej bezgotówkowej kawiarni w Polsce w ramach Grolsch ArtBoom Festival (2013) w Krakowie, wieloletnia współpraca z Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie i prowadzenie Domku Herbacianego w Parku Rzeźby na Bródnie (2009-), współtworzenie Kina na klatce schodowej jednego z bloków, czy też tworzenie otwartych pracowni ulicznych m.in. w Miejscu Projektów Zachęty – Wypoczynek na tarasie (2016) i Festiwalu Warszawa w Budowie – Pracownia Przybysza na pl. Defilad (2017) oraz prowadzenie 3 Pokoi z Kuchnią w Białołęckim Ośrodku Kultury .

Zapraszamy serdecznie.

Autor:

2018-07-19

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer