Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Sąsiedzkie święto na Osiedlu Cegielnia Oborska

W sobotę 19 maja 2018,  pomiędzy godziną 16:00 a 20:00,  zapraszamy wszystkich mieszkańców Osiedla Cegielnia Oborska do wspólnej zabawy i jeszcze lepszej integracji podczas II Europejskiego Dnia Sąsiada.
Będziemy podtrzymywać i umacniać relacje i tak jak w ubiegłym roku wspólnie grillować, muzykować, a tym razem dodatkowo jeszcze tańczyć i brać udział w sąsiedzkich konkursach z nagrodami.

Czym jest Dzień Sąsiada?

To wspólnotowe święto, którego nie należy mylić  z festynem czy miejską imprezą dla mieszkańców. Przede wszystkim organizują je sami sąsiedzi, wykorzystując swoje możliwości, talenty i chęci.
Nie inaczej będzie w tym roku, na scenie wystąpią mieszkańcy osiedla:  Mariusz Matysek – dobrze znany i entuzjastycznie przyjęty w ub. roku oraz Konrad Kantorski z Sarą Jaroszyk. Ok. godziny 18:30 odbędą się warsztaty tańców w kręgu, które poprowadzi mieszkanka Cegielni Oborskiej Annamaria Schifano.

Zapraszamy serdecznie wszystkich mieszkańców Osiedla Cegielnia Oborska! Weźcie ze sobą w sobotnie popołudnie coś do przegryzienia, popicia, uśmiech… no i sąsiada.

W przypadku niepożądanych zjawisk atmosferycznych czyli deszczu, impreza zostaje przesunięta o tydzień.

Autor:

2018-05-14

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer