Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Miejska Komisja Wyborcza informuje

Miejska Komisja Wyborcza w Konstancinie-Jeziornie podał do publicznej wiadomości informację o zarejestrowanych kandydatach na burmistrza. W jesiennych wyborach samorządowych o fotel gospodarza gminy powalczą trzy osoby.

Kandydaci na burmistrza

Miejska Komisja Wyborcza w Konstancinie-Jeziornie w miniony piątek, 28 września wydała obwieszczenie o zarejestrowanych kandydatach na burmistrza w wyborach, które odbędą się 21 października 2018 r.

O fotel gospodarza gminy powalczą:

  1. JAŃCZUK Kazimierz, lat 72, wykształcenie wyższe, nie należy do partii politycznej, zam. Konstancin-Jeziorna, zgłoszony przez KWW KONSTANCIN JUTRA;

  2. STOCZYŃSKI Sławomir Stanisław, lat 59, wykształcenie wyższe, członek Prawo i Sprawiedliwość, zam. Konstancin-Jeziorna, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ;

  3. WOJDAK Jerzy Marek, lat 62, wykształcenie średnie techniczne, nie należy do partii politycznej, zam. Konstancin-Jeziorna, zgłoszony przez KWW JERZEGO WOJDAKA - RODZINY KONSTANCIŃSKIE.

Numery list

Tego samego dnia MKW wydała obwieszczenie o przyznanych numerach list kandydatów na radnych w wyborach do Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna. Listom kandydatów komitetów wyborczych niespełniających żadnego z warunków określonych w art. 409 Kodeksu wyborczego, zarejestrowanym w więcej niż jednym okręgu wyborczym w wyborach do RM, przyznano następujące numery:

Numer
listy
Nazwa komitetu wyborczego
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WOJDAKA - RODZINY KONSTANCIŃSKIE
17 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONSTANCIN JUTRA


Wszelkie obwieszczenia, informacje i komunikaty dotyczące wyborów samorządowych 2018 dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej w zakładce: Wybory i referenda.

Autor: BKS

2018-10-02

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer