Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Muzyczny weekend w amfiteatrze

Zapraszamy na muzyczne powitanie lata. W sobotę (22 czerwca) o godz. 20.00 na scenie amfiteatru w Parku Zdrojowym wystąpi Wojtek Mazolewski Quintet, a w niedzielę (23 czerwca) o godz. 17.00 zagra Big Band Rondo Konstancin.


Jazz na początek

Startują letnie spotkania z muzyką w Parku Zdrojowym. W ramach „Jazzowego Powitania Lata” w sobotę (22 czerwca) o godz. 20.00 w amfiteatrze wystąpi Wojtek Mazolewski Quintet. Jest to świetny muzyk jazzowy, basista i kontrabasista, jeden ze współtwórców yassu. Artysta inteligentnie łączy klasyczny jazz, elementy rocka, reggae i charakterystyczny sceniczny humor, z którego słynie. Koncerty Wojtka Mazolewskiego są niepowtarzalne, ponieważ muzyk słynie z improwizacji, która wręcz porywa słuchaczy.

W niedzielę Big Band Rondo Konstancin

Z kolei w niedzielę (23 czerwca) o godz. 17.00 na scenie amfiteatru zagra Big Band Rondo Konstancin. W repertuarze koncertu znajdą się arie i duety z najpopularniejszych operetek, musicali i muzyki filmowej w wykonaniu artystów scen warszawskich. Wstęp na oba koncerty jest bezpłatny. 

Autor: Antoni Pomianowski

2019-06-19

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer