Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Odmieniony plac zabaw

Nowa karuzela, miejsce do gry w warcaby i klasy oraz altana piknikowa – tak prezentuje się odmieniony plac zabaw przy Szkole Podstawowej nr 2 w Konstancinie-Jeziornie.


Metamorfoza placu

Plac zabaw przy konstancińskiej „dwójce” jest już gotowy do użytku. Miejsce przy ul. Żeromskiego 15 w ostatnim czasie przeszło metamorfozę. Zakres prac modernizacyjnych obejmował m.in. dostawę i montaż altany z trzema zestawami ławostołów i karuzeli tarczowej. 


Zaprojektuj i wybuduj

Powstała także strefa gier, w której na dzieci czekają twister, warcaby i klasy. Wykonane zostały także nowe, bezpieczne nawierzchnie. Dodatkowo w nowe miejsce przestawiono istniejące urządzenie wielofunkcyjne. Wykonawca prac został wyłoniony na podstawie konkursu ofert w formule „zaprojektuj, załatw formalności i wybuduj”. Wygrała go firma Logos z Warszawy. Inwestycja kosztowała ponad 67 tys. zł i była realizowana w ramach Budżetu Partycypacyjnego Gminy Konstancin-Jeziorna 2019.

Autor: Patryk Siepsiak

2019-12-06

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer