Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Otwarcie lodowiska odwołane

W najbliższą niedzielę (15 grudnia) miało wystartować lodowisko miejskie w Parku Zdrojowym. Niestety, ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne otwarcie ślizgawki zostało odwołane. Za zaistniałą sytuację przepraszamy.


Deszcz i temperatura

Pogoda spłatała nam figla. Opady deszczu i niesprzyjająca temperatura powietrza zmusiły Gminny Ośrodek  Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie do zmiany niedzielnych planów i odwołania otwarcia miejskiego lodowiska w Parku Zdrojowym. Impreza miała się odbyć o godz. 16.00. O nowej dacie otwarcia lodowiska poinformujemy w najbliższym czasie. Za zaistniałą sytuację przepraszamy.


Jarmark świąteczny

Tymczasem w najbliższą niedzielę (15 grudnia) do Parku Zdrojowego zapraszamy na Jarmark Świąteczny. Kiermasz wystartuje o godz. 11.00 i potrwa do 18.00. Blok artystyczno-rozrywkowy z Mikołajem zaplanowano w godz. 12.00–16.00. Szczegóły na naszej stronie: www.konstancinjeziorna.pl.

Autor: Patryk Siepsiak

2019-12-13

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer