Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Uczniowie z wizytą w ratuszu

Niecodzienni goście zawitali w piątek (6 grudnia) do Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna. Byli to uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 3. Spotkanie w ratuszu zorganizowano w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom”, w której placówka bierze udział.


Spotkanie z samorządowcami 

Z odwiedzinami do siedziby konstancińskiego samorządu przyszli uczniowie z klasy piątej Szkoły Podstawowej nr 3 w Konstancinie-Jeziornie. Towarzyszyła im Marzena Kurchan, szkolna koordynatorka akcji „Cała Polska czyta dzieciom”. Dzieci m.in. spotkały się z Dariuszem Zielińskim, zastępcą burmistrza gminy, oraz Izabelą Wieczorek, przewodniczącą komisji Bezpieczeństwa, Oświaty, Kultury i Sportu Rady Miejskiej.


Wspólne czytanie

Niecodzienni goście zwiedzili również budynek urzędu. Kolejną atrakcją była możliwość odwiedzenia gabinetu burmistrza, gdzie dzieci z ochotą siadały na fotelu włodarza gminy. Rozbawieni uczniowie chwilę odpoczynku znaleźli w sali posiedzeń RM. Tam z ciekawością wysłuchały fragmentów książki czytanej przez radną Izabelę Wieczorek. Na zakończenie wizyty wszyscy otrzymali drobne upominki.


Galeria zdjęć

Autor: Anna Bakalarczyk

2019-12-06

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer