Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Remont idzie zgodnie z planem

Rozbudowa i przebudowa budynku Ochotniczej Straży Pożarnej oraz Biblioteki Publicznej przy ul. Świetlicowej postępują zgodnie z planem. Inwestycja warta ponad 3,3 mln zł ma być gotowa do końca maja 2020 r.

Zgodnie z harmonogramem

Budynek przy ul. Świetlicowej zmieni się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Pod potrzeby   Biblioteki Publicznej i OSP Konstancin-Jeziorna zagospodarowane zostaną pomieszczenia wykorzystywane do ubiegłego roku przez Radę Miejską. Projekt zakłada także przebudowę instalacji gazowej z kotłownią i instalacji wentylacyjnej. Zmieni się też teren wokół budynku – rozebrany zostanie przylegający do niego garaż, powstaną parking, oświetlenie i kanalizacja deszczowa. Prace budowlane idą zgodnie z harmonogramem. 


Roboty rozbiórkowe

Obecnie trwają roboty rozbiórkowe oraz fundamentowe części rozbudowywanego budynku. Inwestycję realizuje konsorcjum firm: Wimaks sp. z o.o., sp. k i WIMAKS – Toczyłowski Dariusz, które na zakończenie budowy ma czas do 31 maja 2020 r. Koszt inwestycji to ponad 3,3 mln zł.

Autor: Patryk Siepsiak

2019-04-25

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer