Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Jazz Zdrój Festiwal w Parku Zdrojowym

VII Jazz Zdrój Festiwal to wyjątkowe wydarzenie muzyczne poświęcone pamięci wybitnego jazzmana, Louisa Armstronga. Jazz w najlepszym wykonaniu zabrzmi w amfiteatrze 13 i 14 lipca. Festiwal odbywający się latem w konstancińskim Parku Zdrojowym jest jedną z największych imprez tego typu na Mazowszu.

W całym kraju odbywają się festiwale jazzowe, ale Jazz Zdrój Festiwal jest wyjątkowy. Potwierdza to nie tylko festiwalowa publiczność, ale też muzycy, którzy występują na deskach amfiteatru. Tylko u nas parkowymi uliczkami przechodzi jazzowa parada. Jazz rozbrzmiewa w altanie przy Hugonówce, a publiczność tańczy do późnej nocy. Występują u nas najlepsze zespoły z Polski i z zagranicy.

Zespoły z Polski i z zagranicy

W tym roku gościmy Szwedów i Czechów. Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę koncerty zaczną się o godz. 16.00. Usłyszymy klasyczny jazz, nawiązujący do czasów powstania letniska. Wystąpią najlepsze zespoły z Polski i z zagranicy, m.in. The Warsaw Dixielanders, Jan Młynarczyk Old Jazz Production, Hotsy Totsy Five (Czechy), Carlings Family (Szwecja), Iwo Dixie Jazz Band oraz Jazz Band Ball. Nie zabraknie również wieczornego jam session z pokazem tańca szkoły ShimSham (altana przy Hugonówce). Szczegółowy program można znaleźć na www.konstancinskidomkultury.pl.

Program

PIASECZNO

Piątek, 12.07

20.00 Hotsy Totsy Five (Republika Czeska)

Piaseczno, Zakątek Kultury, ul. Kościuszki, wstęp wolny

W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych impreza zostanie przeniesiona do Domu Kultury, ul. Kościuszki 49.

KONSTANCIN-JEZIORNA

Sobota, 13.07.

16.00 The Warsaw Dixielanders

17.30 Jan Młynarczyk Old Jazz Production

19.00 Hotsy Totsy Five (Republika Czeska)

21.00 Jam Session z pokazem tańca szkoły Shim Sham (altana)

Niedziela, 14.07.

16.00 Iwo Dixie Jazz Band  

17.30 Jazz Band Ball

19.00 Carlings Family (Szwecja)

Autor: Konstanciński Dom Kultury

2019-07-08

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer