Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Konstancin-Jeziorna na weekend

Kino plenerowe, koncert charytatywny, występ Wojciecha Ezzata i potańcówka – to nasze propozycje na weekend. Z pewnością nie zabraknie dobrej zabawy dla wszystkich. Zapraszamy do Konstancina-Jeziorny!


Kino plenerowe

W piątek (26 lipca) zapraszamy do konstancińskiego amfiteatru na kolejne spotkanie z X muzą. O godz. 21.45 wyświetlony zostanie obsypany licznymi nagrodami film pt. „Trzy billboardy za Ebbing, Missouri”. Wstęp na seans jest wolny. 


Koncert na rzecz kombatantów

W sobotę (27 lipca) polecamy koncert charytatywny na rzecz kombatantów. Program muzyczno-poetycki pt. „Cześć i chwała bohaterom" składa się z autorskich tekstów nawiązujących do lokalnych działań i bohaterów powstania warszawskiego przeplatanych piosenkami o szeroko rozumianej drodze ku wolności, o zmaganiach w niełatwych współczesnych realiach, gdzie wrażliwość na drugiego człowieka ustępuje miejsca konsumpcjonizmowi. Na scenie Konstancińskiego Domu Kultury (ul. Mostowa 15) wystąpią m.in.: Roman Rudowski, ks. Bogdan Przegaliński, Ryszard Makowski oraz zespół TulaMade ze specjalnym udziałem Michała Chorosińskiego. Początek o godz. 17.00. Wstęp wolny. Dochód ze sprzedaży cegiełek o wartości 20 zł zostanie przekazany na rzecz kombatantów.


Muzyczna uczta

Kolejną weekendową propozycją jest „Koncert letni" w Parku Zdrojowym. W niedziele (28 lipca) w amfiteatrze wystąpi tym razem Wojciech Ezzat. Podczas koncertu usłyszymy utwory z autorskiego repertuaru wokalisty oraz niepowtarzalne wykonania światowych przebojów. Start o godz. 17.00. Wstęp wolny.


Potańcówka w altanie

Ostatni lipcowy weekend zakończymy potańcówką w altanie przy Konstancińskim Domu Kultury. W niedzielę (28 lipca) pobawimy się przy polskich hitach. Starujemy o godz. 19.00. Zapraszamy.


Autor: Patryk Siepsiak

2019-07-26

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer