Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Sprawdź, co w budżecie piszczy

Na portalu „Na co idą moje pieniądze?” są już dostępne zaktualizowane dane dotyczące tegorocznego budżetu gminy Konstancin-Jeziorna. A jest on rekordowy. Po raz pierwszy w historii wydatki samorządu przekroczą 200 mln zł. Szczegóły w naszej interaktywnej aplikacji.


Przejrzyste kompendium

Budżet gminy to kilkadziesiąt stron tabelek z liczbami, które mogą być mało czytelne i zrozumiałe dla osób niezajmujących się na co dzień finansami i rachunkowością. Aby mieszkańcy Konstancina-Jeziorny w łatwy sposób mogli zapoznać się z najważniejszym dokumentem samorządowym, stworzyliśmy przejrzyste kompendium wiedzy o gminnych finansach. 


Rekordowy budżet

Znajdziemy je na stronie internetowej: www.nacoidamojepieniadze.pl. Dzięki interaktywnej aplikacji, w łatwy i przystępny sposób zapoznamy się z gminnym budżetem. Wystarczy kwadrans. Wszystkie prezentowane na stronie dane są na bieżąco aktualizowane. W tym miejscu warto wspomnieć, że tegoroczny budżet gminy Konstancin-Jeziorna jest rekordowy. Po raz pierwszy w historii wydatki przekroczą 200 mln zł. Po szczegóły zapraszamy na: www.nacoidamojepieniadze.pl.

Autor: Antoni Pomianowski

2019-07-18

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer