Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Wakacje w bibliotece też mogą być fajne

Biblioteka Publiczna w Konstancinie-Jeziornie w wakacje nie zamiera i zaprasza do odwiedzin. Na chętnych czekają m.in. warsztaty językowe, słuchowiska i mnóstwo nowych książek detektywistycznych.

W Mirkowie...

W każdy czwartek lipca i sierpnia w godz. 16.30–17.15 Biblioteka Główna przy ul. Mirkowskiej organizuje dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym warsztaty z języka angielskiego. Uwaga! Liczba miejsc na zajęcia „Happy English” jest ograniczona. Natomiast w wakacyjne poniedziałki biblioteka zaprasza dzieci wraz z opiekunami na słuchowisko – początek o godz. 17.30. Dla osób lubiących nutkę rywalizacji przygotowano konkurs na najciekawszą recenzję książki przeczytanej podczas urlopu.

...na Grapie i w Skolimowie

Z kolei filia na os. Grapa zachęca młodzież do spędzenia wakacji z książką. Do biblioteki zostało zakupionych dużo książek detektywistycznych i przygodowych. Filia w Skolimowie, chcąc uczcić pamięć o Stanisławie Moniuszce – patronie roku 2019, przygotowała w wakacje poświęconą jego życiu i twórczości wystawę, której towarzyszy projekcja filmu o artyście. Na tarasie można też poczytać prasę czy książkę.

Autor: Biblioteka Publiczna

2019-07-22

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer