Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Wakacyjny Biuletyn dostępny do pobrania

Jest już dostępne wakacyjne wydanie Biuletynu Informacyjnego Gminy Konstancin-Jeziorna. W tym numerze piszemy m.in. absolutorium dla burmistrza, wynikach egzaminów szkolnych oraz o niedawno zakończonych inwestycjach. Znajdziecie w nim także informator o wakacyjnych atrakcjach Konstancina-Jeziorny. Zachęcamy do lektury!

Tu nas znajdziesz

Biuletyn w czwartek (10 lipca) trafił do dystrybucji. Tradycyjnie można go będzie znaleźć w: Urzędzie Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna (ul. Piaseczyńska 77), Bibliotece Publicznej (ul. Mirkowska 39A) i jej filiach, Konstancińskim Domu Kultury (ul. Mostowa 15), Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji (ul. Żeromskiego 15), Zakładzie Gospodarki Komunalnej (ul. Warecka 22), Ośrodku Pomocy Społecznej (ul. Rycerska 13), a także w ponad 100 punktach usługowo-handlowych na terenie całej gminy (m.in. w przychodniach zdrowia, sklepach spożywczych i z pieczywem, aptekach, Banku Spółdzielczym). Magazyn, za pośrednictwem Poczty Polskiej, do swoich skrzynek otrzymają także mieszkańcy m.in.: os. Grapa, Skolimowa, Klarysewa, os. Elsam i Czarnowa. 

Aktualne wydanie biuletynu dostępne jest też w wersji cyfrowej. Aby je przeczytać wystarczy wejść na stronę: issuu.com/konstancin-jeziorna. Biuletyn można też pobrać z naszej strony.

Do pobrania

Autor: Antoni Pomianowski

2019-07-11

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer