Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

IV Konstancińskie Forum Kobiet

Po raz czwarty Fundacja Inicjatyw Społecznych „Strefa Działania“, we współpracy z Konstancińskim Domem Kultury, organizuje Konstancińskie Forum Kobiet. Na jego uczestników czekają dwa dni przepełnione inspirującymi prelekcjami i ciekawymi warsztatami. Zapraszamy 29 i 30 listopada do Hugonówki. 


Inspirujące spotkania 

Uczestnicy forum będą mogli wymienić się wizytówkami, nawiązać ciekawe znajomości, kontakty biznesowe lub po prostu spędzić miło czas. Program wystąpień i warsztatów zaplanowany jest w taki sposób, aby był ciekawy, inspirujący i motywujący do działania. Tegoroczni prelegenci to osoby wyjątkowe, przedsiębiorcy, mówcy motywacyjni, podróżnicy i eksperci. Ich historie oraz przesłanie, skierowane w stronę uczestniczek i uczestników forum, z pewnością będą ciekawym doświadczeniem, a być może nawet katalizatorem zmian. Szczegółowy program poniżej. 


Pokaz mody

W czasie forum odbędzie się również pokaz mody, podczas którego stroje zaprezentują panie w różnym wieku, o różnych figurach, czym postarają się udowodnić, że to ubranie powinno pasować do kobiety, a nie kobieta do ubrania.


Wstęp wolny

W imieniu organizatorów zapraszamy 29 i 30 listopada do Konstancińskiego Domu Kultury przy ul. Mostowej 15. Wstęp wolny. Rejestracja już od godz. 8.30.

Autor: KDK

2019-11-20

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer