Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Konferencja i bezpłatne badania

16 listopada w Konstancinie-Jeziornie odbędzie się międzypokoleniowe spotkanie „Damy i Dżentelmeni”. Konferencji, organizowanej przez magazyn Why Story, towarzyszyć będą bezpłatne badania profilaktyczne dla mieszkańców gminy.


Konferencja

Konferencja międzypokoleniowa „Damy i Dżentelmeni 2019” odbędzie się 16 listopada, w godz. 10.00–15.00, w siedzibie Konstancińskiego Domu Kultury. Jej organizator, magazyn Why Story, przygotował trzy panele dyskusyjne: „Srebrne, złote i diamentowe małżeństwa”, „Co cechuje dżentelmena z prawdziwego zdarzenia?” i „Damą być, ach damą być…”, w których udział wezmą m.in. Elżbieta Panas – aktorka i prezes Polskiego Stowarzyszenia Golfa Kobiet, Alina Strześniewska – prezes warszawskiego radia Kolor, Małgorzata Potocka – twórczyni teatru kabaretowo-rewiowego Sabat w Warszawie oraz muzyk Andrew Ernest Ritz.


Zapisy

Aby wziąć udział w konferencji, należy się zarejestrować. Można to zrobić telefonicznie pod nr.: 536 314 520 i 32 776 13 01 lub mailowo, przesyłając zgłoszenie na adres: redakcja@whystory.pl. Zgłoszenia będą przyjmowane do wyczerpania limitu miejsc, jednak nie później niż do 13 listopada


Bezpłatne badania

Konferencji towarzyszyć będą bezpłatne badania profilaktyczne dla mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna. W godz. 10.00–15.00 Fundacja In Corpore zaprasza, szczególnie seniorów, na badania słuchu, a Fundacja Fortis – na analizę składu ciała, podczas której mierzona będzie m.in. ilość tkanki mięśniowej i  tłuszczowej, oraz na pomiar tętnic obwodowych, co pozwala na wczesne wykrywanie udaru lub zawału serca. Na badania nie obowiązują zapisy.

Autor: Patryk Siepsiak

2019-11-04

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer