Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Polecamy na weekend

Wieczór filmowy, warsztaty rodzinne, wernisaż i dwa spektakle – oto nasze propozycje na rozpoczynający się weekend w Konstancinie-Jeziornie. Zachęcamy do spędzenia go razem z nami.


Wieczór z Hugh Jackmanem

Weekend rozpoczynamy wieczorem filmowy w Konstancińskim Domu Kultury. W piątek (22 listopada) wyświetlony zostanie film z Hugh Jackmanem. Australijczyk od lat jest wielką hollywoodzką gwiazdą i to nie tylko za sprawą talentu aktorskiego, ale również dzięki swoim nieprzeciętnym umiejętnościom tanecznym i wokalnym. Te właśnie będziemy mogli zobaczyć podczas ostatniego w tym roku seansu. Zapraszamy o godz. 19.00. Wstęp wolny.


Warsztaty rodzinne

W sobotę (23 listopada) o godz. 15.00 odbędą się warsztaty rodzinne. Tym razem jego uczestnicy wykonają kapcie myszki. KDK zapewnia materiały. Koszt udziału w warsztatach to 5 zł od osoby. 

O godz. 17.00 zapraszamy na wernisaż wystawy „Science in Art/Art in Science. Formy przestrzenne”. Jest ona owocem sympozjum, które odbyło się w lipcu 2019 r. w Wygrynach na Mazurach z inicjatywy Iwony Nowakowskiej-Skop, prezes Fundacji „Z Miłości do Sztuki – MiDoSzu". Prezentowane w Hugonówce prace pokazują wzajemne relacje między sztukami plastycznymi a naukami ścisłymi i techniką. 

O godz. 18.00 zapraszamy z kolei do Pensjonatu pod Meduzą". To najnowszy spektakl amatorskiej grupy teatralnej AD REM, prowadzonej przez Ewę Cielesz. Wielowątkowa historia, nietuzinkowi bohaterowie gwarantują udany wieczór. Wstęp wolny, ale obowiązują wejściówki, które są wydawane od 19 listopada w kasie KDK. 


Zabawna sztuka

W niedzielę (24 listopada) w Hugonówce wystąpią same gwiazdy. W sztuce pt. „Mała rzecz a cieszy" zobaczymy m.in. Olgę Sawicką, Piotra Cyrwusa i Waldemara Obłozę. Niezwykłe perypetie, nieoczekiwane zwroty akcji, feeria emocji, angielski humor, amerykańskie zamieszanie, francuski urok miłosnych podchodów, włoski temperament postaci – to wszystko i znacznie więcej od godz. 16.30. Bilety w cenie 65 zł można kupić: 

Autor: Patryk Siepsiak

2019-11-22

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer