Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Przypominamy o nowym harmonogramie

Burmistrz gminy Konstancin-Jeziorna przypomina o nowym harmonogramie odbioru odpadów komunalnych dla zabudowy jednorodzinnej. Pamiętajmy, by w wyznaczonym dniu odpady wystawić przed posesję lub udostępnić w otwartej altanie przed godz. 7.00. Unikniemy wtedy przykrych niespodzianek.

Zachęcamy do zapoznania się z poniższym pismem burmistrza Kazimierza Jańczuka skierowanym do mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna:

„Szanowni Państwo,

uprzejmie przypominam, że od dnia 1 października 2019 r. na terenie gminy Konstancin-Jeziorna obowiązuje nowy harmonogram odbioru odpadów komunalnych. Informacja w tym zakresie została Państwu przekazana poprzez ogłoszenie na stronie internetowej gminy Konstancin-Jeziorna: www.konstancinjeziorna.pl, profilu gminy na Facebooku: facebook.com/gminakonstancinjeziorna oraz w Biuletynie Informacyjnym Gminy, wydawanym w nakładzie 8 tys. egzemplarzy. Bardzo proszę o zapoznanie się z zamieszczonymi harmonogramami.

Za ograniczenia w odbiorze odpadów, związane z wprowadzeniem nowego harmonogramu, przepraszamy.”

Kazimierz Jańczuk
Burmistrz Gminy Konstancin-Jeziorna


  • Nowe harmonogramy odbioru odpadów komunalnych dostępne są TUTAJ.

Autor: PWZ

2019-11-07

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer