Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Spotkanie dla podatników

Urząd Skarbowy w Piasecznie zaprasza na bezpłatne spotkanie, które odbędzie się 20 listopada o godz. 12.00 w siedzibie przy ul. Energetycznej 5. Podatnicy dowiedzą się na nim o zmianach w podatku VAT i przepisach w zakresie kas rejestrujących. 


Zmiany w przepisach

Nauki i wiedzy nigdy za wiele, szczególnie tej o podatkach. Dlatego warto wybrać się 20 listopada na spotkanie, które organizuje piaseczyńska skarbówka. Podatnicy dowiedzą się na nim o zmianach przepisów w podatku VAT. A tych w ostatnim czasie jest sporo. 

Biała lista podatników, mechanizm podzielonej płatności (tzw. split payment) zamiast odwróconego obciążenia, ograniczenie prawa do zwolnienia podmiotowego z VAT – to tylko niektóre z nich. Na spotkaniu omówione zostaną także nowe zasady wykreślenia z rejestru lub przywrócenia do rejestru podatników VAT oraz zmiany przepisów w zakresie kas rejestrujących. 


Prowadzący

O tym wszystkim mówić będą pracownicy Urzędu Skarbowego w Piasecznie: Ewa Lenard – kierownik Pierwszego Działu Czynności Analitycznych i Sprawdzających, Anna Olesińska – kierownik Pierwszego Działu Obsługi Bezpośredniej i Piotr Michałowski – główny ekspert skarbowy. Początek spotkania o godz. 12.00.

Autor: Patryk Siepsiak

2019-11-12

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer