Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Szkolenie dla organizacji pozarządowych

We wtorek 17 grudnia w Urzędzie Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna odbędzie się kolejne szkolenie dotyczące nowych wzorów ofert o dotację udzielanych na podstawie ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie. Zapraszamy o godz. 16.00.


Nowe formularze

Od 1 marca 2019 r. obowiązuje nowe rozporządzenie do ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, które określa m. in. wzór oferty realizacji zadania publicznego. Mimo upływu kilku miesięcy od wejścia w życie nowych przepisów organizacje pozarządowe nadal sygnalizują duże trudności przy opracowywaniu ofert na nowych formularzach.


Co na szkoleniu?

Dlatego Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna wspólnie z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego z Warszawy organizują szkolenie poświęcone temu problemowi. W programie spotkania m. in.: omówienie wzoru oferty, praktyczne wskazówki przy wypełnianiu oferty, budżet zadania publicznego – na co zwrócić uwagę. 


Kiedy i gdzie?

Szkolenie, które poprowadzi Katarzyna Sadło odbędzie się 17 grudnia o godz. 16.00 w UMiG Konstancin-Jeziorna (ul. Piaseczyńska 77, sala nr 80 - II piętro). Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, w tym przede wszystkim przedstawicieli organizacji pozarządowych.

Autor: Arkadiusz Jaskółowski

2019-12-05

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer