Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Trwa plebiscyt Perły Mazowsza

Do 8 grudnia można zgłaszać kandydatów do plebiscytu organizowanego przez Stowarzyszenie Perły Mazowsza – Lokalna Grupa Działania i „Przegląd Piaseczyński”, we współpracy z gminami m.in. powiatu piaseczyńskiego. Wyróżnienia zostaną przyznane w kategoriach: przedsiębiorczość, kultura oraz sport i turystyka. Zachęcamy mieszkańców do zgłaszania kandydatów z gminy Konstancin-Jeziorna.


Po raz szósty

To już szósta edycja plebiscytu, którego celem jest uhonorowanie najlepszych przedsiębiorców, najciekawszych wydarzeń organizowanych w regionie, a także sportowców, klubów sportowych, trenerów i zawodników. Konkurs wyłoni „Perły Gmin”, „Perły Powiatów” i „Perły Mazowsza” w trzech kategoriach: przedsiębiorczość, kultura oraz sport i turystyka. Konkurs ma charakter otwarty. Mogą w nim brać udział podmioty gospodarcze z kapitałem prywatnym, organizacje samorządowe i pozarządowe, instytucje oraz osoby prywatne.


Zgłoszenia

Nabór kandydatów trwa do 8 grudnia. Wszystkie zgłoszenia zostaną zweryfikowane przez kapitułę konkursową, która następnie wyłoni nominowanych. O tym, kto otrzyma wyróżnienie zadecydują mieszkańcy powiatów piaseczyńskiego, pruszkowskiego i grodziskiego. Głosowanie rozpocznie się 18 grudnia i potrwa aż do 21 lutego. Zwycięzców plebiscytu poznamy podczas gali, która na przełomie lutego i marca odbędzie się w Gminnym Ośrodku Kultury w Tarczynie.


Przez internet lub pocztą

Zgłoszenia przyjmowane są poprzez stronę internetową: www.perlymazowsza.pl. Można też wypełnić papierowy formularz zgłoszeniowy, a następnie przesłać go poczta elektroniczną na adres:
kontakt@perlymazowsza.pl lub pocztą tradycyjną na adres: „Przegląd Piaseczyński”, ul. Sierakowskiego 12a, 05-500 Piaseczno.


Nagrody 

Na każdym etapie plebiscytu – zgłaszania i głosowania – jego organizatorzy przewidzieli nagrody. Na mieszkańców czekają m.in.: bilety do kina, książki, kosmetyki, wejściówki do SPA i wiele innych. Więcej szczegółów na temat plebiscytu można znaleźć na stronie: www.perlymazowsza.pl.

Autor: Patryk Siepsiak

2019-12-03

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer