Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Utrudnienia drogowe w związku z biegiem

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie informuje, że w związku z planowaną imprezą sportową pn. „XXIX Bieg Niepodległości" w poniedziałek (11 listopada), w godz. 12.00–12.30 mogą wystąpić czasowe utrudnienia w ruchu drogowym w obrębie ul.: Kolejowej, Piaseczyńskiej, Warszawskiej i Józefa Piłsudskiego.


Trasa biegu

Start biegu będzie usytuowany przed Urzędem Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna przy ul. Piaseczyńskiej 77. Początek o godz. 12.00. Uczestnicy przebiegną trasą: Kolejowa, Piaseczyńska, Warszawska i Józefa Piłsudskiego. Meta tradycyjnie w Parku Zdrojowym, w pobliżu tężni solankowej (szczegółowa mapa poniżej). Zapraszamy wszystkich do udziału w imprezie.


Utrudnienia w ruchu

W związku z XXIX Biegiem Niepodległości w obrębie wyżej wymienionych ulic mogą wystąpić czasowe utrudnienia w ruchu drogowym, za co organizator – Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie – serdecznie przeprasza.

Autor: GOSiR

2019-11-06

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer