Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Zapraszamy wystawców na jarmark

Tegoroczny Jarmark Świąteczny ponownie zawita do Parku Zdrojowego. Na 15 grudnia Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna szykuje mnóstwo atrakcji. Będzie m.in. Mikołaj z elfami oraz zagroda ze zwierzętami. Zapraszamy wystawców do prezentacji i sprzedaży swoich wyrobów. Zgłoszenia przyjmujemy do 25 listopada. 

Do dyspozycji wystawców będzie 20 domków wystawienniczych, które staną w głównej alei Parku Zdrojowego. Na odwiedzających czeka mnóstwo atrakcji. Podczas imprezy nie zabraknie występów lokalnych zespołów, warsztatów wykonywania ozdób świątecznych oraz św. Mikołaja. Tradycyjnie władze gminy podzielą się opłatkiem z mieszkańcami podczas miejskiej wigilii.

Zapraszamy firmy, instytucje, organizacje i twórców

Mimo że do 15 grudnia pozostało jeszcze trochę czasu, już dzisiaj zapraszamy wszystkich zainteresowanych, a w szczególności twórców ludowych, firmy i instytucje, do wzięcia udziału w jarmarku oraz skorzystania z możliwości prezentacji i sprzedaży swoich wyrobów.

Dokumenty zgłoszeniowe

Kartę zgłoszeniową (do pobrania poniżej) należy złożyć w kancelarii Urzędu Miasta i Gminy (ul. Piaseczyńska 77). Można ją również przesłać mailem na adres: promocja@konstancinjeziorna.pl. W temacie wiadomości prosimy wpisać: „Jarmark 2019”. Nabór wystawców będzie prowadzony do 25 listopada. Więcej informacji można uzyskać pod nr tel.: 22 484 24 41.

Do pobrania

Autor: Antoni Pomianowski

2019-11-13

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer