Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Impro Odjazd w Hugonówce

W nadchodzący weekend, 12–13 października, w willi Hugonówka Konstancińskiego Domu Kultury przy ul. Mostowej 15 odbędzie się IX edycja Festiwalu Sportów Teatralnych 321 Impro „Impro Odjazd“. Organizatorzy zapewniają, że festiwal będzie niczym rozpędzona lokomotywa wjeżdżająca na poszczególne stacje,a atrakcji nie zabraknie dla nikogo.

Mnóstwo wykonawców

Festiwal 321 Impro to wydarzenie dla miłośników improwizacji teatralnej i świetnego humoru, podczas którego publiczność decyduje o przebiegu spektakli, na żywo współtworząc je wraz z aktorami. W tym roku w Konstancinie-Jeziornie zapowiada się „odjazdowa“ podróż, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji i humoru na najwyższym poziomie. Wśród gości znajdzie się m.in pisarka Katarzyna Grochola, kabareciarz Bartosz Gajda oraz bombowy zespół Bum Bum ORKeSTAR. Wystąpią także grupy impro z różnych stron Polski: Sąsiedzi, Dwaj Panowie, Niebezpieczne Związki, BCA Flash, Niplodram oraz Teatr Lukla. Spektakle startują o godz. 17.00.

Improwizacja na wielu płaszczyznach

W sobotę o godz. 20.30 znakomita pisarka Katarzyna Grochola wraz z publicznością na żywo „napisze” zaskakującą kryminalną historię, a grupa teatralna AB OVO zagra ją na scenie. W programie znajduje się też premierowy, improwizowany spektakl „Morderstwo w Improekspresie”. Do stacji końcowej Festiwalu dojedziemy w niedzielę „Szybką Kolejką Weselną”. Przedstawiciele wszystkich grup uczestniczących w festiwalu oraz muzycy zespołu Bum Bum ORKeSTAR o godz. 20.30 zaimprowizują nietypowe… wesele. Nad całością, niczym kierownik pociągu, będzie czuwał znany komik Bartosz Gajda.

Jeśli pociąga was świetna zabawa, to ten pociąg jest dla was! W tegorocznym rozkładzie jazdy każdy znajdzie kurs dla siebie. Bilety 30 i 75 zł. Szczegóły na 321impro.pl lub www.konstancinskidomkultury.pl.

Program festiwalu

Sobota, 12 października

17.0019.30 Stacja Parno i Duszno

Niebezpieczne Związki, Dwaj Panowie, Sąsiedzi

20.30 Katarzyna Grochola & Ab Ovo

Morderstwo w Improekspresie

Niedziela, 13 października

17.00–19.00 Stacja Gwarno i Tłumno

BCA Flash, Teatr Luka, Niplodram

20.30 Bum Bum ORKeSTAR & Bartosz Gajda

Szybka Kolejka Weselna

Autor: Antoni Pomianowski

2019-10-09

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer