Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Pół tysiąca flag dla mieszkańców

Z okazji zbliżającego się Narodowego Święta Niepodległości mamy dla mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna niespodziankę – pół tysiąca flag Polski do rozdania. Będzie można je otrzymać w środę (6 listopada w godz. 14.00–18.00) lub w czwartek (7 listopada w godz. 9.00–13.00) w Urzędzie Miasta i Gminy przy ul. Piaseczyńskiej 77. Kto pierwszy ten lepszy.

Akcja bezpłatnego rozdawania biało-czerwonych flag organizowana jest przez konstanciński magistrat po raz drugi. Ubiegłoroczna cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem, dlatego jest kontynuowana.  


Flagi z drzewcami

W tym roku mamy do rozdania mieszkańcom gminy Konstancin-Jeziorna pół tysiąca pełnowymiarowych flag z drzewcami, zakupionych przez samorząd. – Chcemy, żeby przy okazji zbliżającego się Narodowego Święta Niepodległości oraz innych świąt i ważnych wydarzeń ulice Konstancina-Jeziorny były biało-czerwone – mówi Kazimierz Jańczuk, burmistrz gminy. – Mamy nadzieję, że takie właśnie akcje przyczynią się do tego.


Jak otrzymać?

Flagę Polski będzie można odebrać bezpłatnie w środę (6 listopada) w godz. 14.00–18.00 oraz w czwartek (7 listopada) w godz. 9.00–13.00. Wystarczy osobiście zgłosić się do Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna przy ul. Piaseczyńskiej 77. 


Limit na dzień

W środę i w czwartek rozdamy po 250 flag – po jednej na gospodarstwo domowe – aż do wyczerpania puli przeznaczonej na dany dzień.

Autor: Patryk Siepsiak

2019-11-04

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer