Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Wernisaż wyjątkowej wystawy

„Konstancin-Jeziorna w obiektywie f8” to tytuł wystawy, która gości w murach ratusza przy ul. Piaseczyńskiej 77. Jej wernisaż odbył się w czwartek (10 października). Zdjęcia autorstwa członków klubu fotograficznego, działającego w Konstancińskim Domu Kultury, można oglądać do końca grudnia.


Wyjątkowe zdjęcia

W holu konstancińskiego ratusza na I piętrze można podziwiać zdjęcia autorstwa Elżbiety Rogaczewskiej-Czępińskiej, Wojciecha Mazurkiewicza, Andrzeja Piętki i Jana Wójcickiego, członków klubu f8 działającego w Konstancińskim Domu Kultury. Na wystawie zobaczymy w sumie kilkadziesiąt prac prezentujących piękno gminy Konstancin-Jeziorna, jej wyjątkowe miejsca, zabytki i przyrodę. Ale nie są to zwykłe fotografie. Umiejętna gra światłem, kadrem i barwą nadały im nowe oblicze.


Wernisaż

Wernisaż odbył się w miniony czwartek (10 października). W otwarciu wystawy uczestniczyli m.in. Ryszard Machałek, zastępca burmistrza gminy Konstancin-Jeziorna, Iwona Siudzińska, radna Rady Miejskiej, oraz zaproszeni goście. Były podziękowania, kwiaty i gratulacje. Wystawa będzie dostępna dla zwiedzających do końca 2019 r. Zapraszamy w godzinach pracy Urzędu Miasta i Gminy: pon. w godz. 9.00–17.00 oraz wt.–pt. w godz. 8.00–16.00.


Galeria zdjęć

Autor: Antoni Pomianowski

2019-10-11

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer