Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Zapraszamy na Bieg Papieski

W najbliższą niedzielę (6 października) zapraszamy do Parku Zdrojowego w Konstancinie-Jeziornie na XIII Bieg Papieski. Udział w imprezie jest bezpłatny, a na najszybszych czekają atrakcyjne nagrody.


Pięciokilometrowa trasa

W tym roku 13. edycja biegu upamiętniającego postać św. Jana Pawła II odbędzie się w Konstancinie-Jeziornie, a nie w Habdzinie, jak było to do tej pory. Zapraszamy już w najbliższą niedzielę (6 października) o godz. 14.00 do Parku Zdrojowego. Start i meta zlokalizowane będą przy pomniku św. Jana Pawła II. Na uczestników czeka 5-kilometrowa trasa prowadząca bulwarem im. prof. Jana Haftka oraz ulicami: Środkową, Oborską i Graniczną. Udział w biegu jest bezpłatny, a na najszybszych czekają atrakcyjne nagrody.


Orkiestra i wystawa

O muzyczną oprawę wydarzenia zadba orkiestra dęta. Będzie też można obejrzeć wystawę poświęconą św. Janowi Pawłowi II oraz wziąć udział w warsztatach edukacyjnych pt. „Podróż do krainy wartości”. W programie są także warsztaty modelarsko-kreatywne, w trakcie których uczestnicy zbudują model samochodu Warszawa M20, który od października 1958 r. do marca 1977 r. należał do kardynała Karola Wojtyły. Zapisy

XIII Bieg Papieski rozpocznie się o godz. 14.30 (zapisy od godz. 12.00 do 14.00 przy pomniku św. Jana Pawła II). Zwycięzców sportowych zmagań poznamy o godz. 15.30, wtedy to odbędzie się wręczenie nagród. Zapraszamy!


Do pobrania:

Autor: GOSiR

2019-10-02

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer