Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Zmiana godzin kursowania promu

Ważna informacja dla wszystkich zmotoryzowanych oraz korzystających z przeprawy promowej w Gassach. Od niedzieli (27 października) prom na Wiśle ma nowe godziny kursowania. 


Duże zainteresowanie

Prom linowy wypłynął na Wisłę po raz pierwszy w sierpniu 2014 r. Od tego czasu jego popularność nie zmalała, wręcz przeciwnie, skrót – szczególnie dla otwockich kierowców – wciąż cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. W sezonie prom kursował do godz. 20. 


Czynny krócej

Od minionej niedzieli (27 października) nastąpiły zmiany. Jesienią przeprawa jest czynna w dni powszednie od godz. 6 do 17, w soboty – w godz. 8–17, a w niedziele i święta – od godz. 9 do 17. Nowy rozkład obowiązują do 25 listopada, chociaż operator przeprawy zastrzega, że może on ulec zmianie ze względu np. na złe warunki atmosferyczne.


Ceny biletów

Za przeprawę jednej osoby zapłacimy 3 zł (dzieci do 7 lat bezpłatnie). Do tego należy doliczyć środek transportu, którym się poruszamy: rower – 2 zł, motocykl – 5 zł, samochód osobowy – 9 zł, samochód dostawczy (do 3,5 t) – 12 zł, samochód dostawczy (powyżej 3,5 t) – 15 zł. Dodatkowo zapłacimy jeszcze za przyczepkę: małą – 5 zł, dużą – 9 zł.

Autor: Patryk Siepsiak

2019-10-28

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer