Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Co robić w weekend? Oto nasze propozycje

Gra w bule, włoski koncert oraz swingowa potańcówka – oto nasze propozycje na ostatni weekend sierpnia. Zapraszamy do Konstancina-Jeziorny.


Bule w parku

Tym razem najwięcej będzie się działo w niedzielę (25 sierpnia). O godz. 11.00 zapraszamy do konstancińskiego Parku Zdrojowego na letni cykl zawodów w bule. Konstanciński Dom Kultury zapewnia sprzęt i wsparcie sędziowskie. Ale uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona, nie obowiązuje limit wieku. Szczegółowych informacji udziela: Sławomir Kamecki (tel. 501 385 472).


Złote przeboje w amfiteatrze

Niedzielne popołudnie to oczywiście koncert letni w Parku Zdrojowym. O godz. 17.00 na deskach amfiteatru wystąpi Retro Orchestra. Zespół przypomni niezapomniane przeboje z Półwyspu Apenińskiego, które przeniosą słuchaczy do uroczych, nadmorskich miasteczek słonecznych Włoch. Usłyszymy między innymi takie przeboje jak: „Gigi L’amoroso”, „Lasciate mi cantare”, „Miłość w Portofino”, „Volare” czy „Wróć do Sorrento”. Wstęp wolny. 


Potańcówka

A na koniec weekendu i wakacji – ostatnia potańcówka w altanie przy Hugonówce (ul. Mostowa 15). Tym razem bawimy się przy swingowych przebojach. Starujemy o godz. 19.00.

Autor: Patryk Siepsiak

2019-08-23

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer