Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Białe soboty w Konstancinie-Jeziornie

We wrześniu i październiku w wybrane soboty mieszkańcy gminy Konstancin-Jeziorna będą mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji specjalistów, a także wykonać rozmaite badania. Jest to realizacja projektu z budżetu partycypacyjnego.

W ramach projektu, pod hasłem "Białe Soboty Konstancina" mieszkańcy naszej gminy będą mogli bezpłatnie skorzystać z konsultacji kardiologicznej, onkologicznej, ginekologicznej, diabetologicznej oraz ortopedycznej. Będzie także możliwość wykonania USG piersi z cytologią, EKG i echa serca oraz badania krwi. W programie zaplanowane są także interesujące wykłady, m.in. na temat chorób serca i nadciśnienia czy wad postawy u dzieci. Przeprowadzone zostanie też szkolenie z zakresu reanimacji.

Terminy i miejsce

Wszystkie białe soboty, czyli 14 września oraz 12, 19 i 26 października będą się odbywać w przychodni Medivita Konstancin przy ul. Mirkowskiej 56. Aby uczestniczyć w akcji należy się obowiązkowo zarejestrować zawczasu osobiście lub pod telefonami: 22 717 34 15 albo 502 390 220.

Autor: Antoni Pomianowski

2019-09-13

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer