Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Bieg Papieski w nowym miejscu

Nie w Habdzinie, a w Konstancinie-Jeziornie odbędzie się tegoroczna edycja Biegu Papieskiego. Zapraszamy 6 października do Parku Zdrojowego. Udział w imprezie jest bezpłatny, a na najszybszych czekają atrakcyjne nagrody.

Zmiana miejsca imprezy jest efektem rezygnacji sołectwa Habdzin z jej współorganizacji. W związku z tym podjęto decyzję o przeniesieniu wydarzenia do Konstancina-Jeziorny.


Pięciokilometrowa trasa

W tym roku 13. edycja biegu upamiętniającego postać wielkiego Polaka odbędzie się 6 października (niedziela). Start i meta zlokalizowane będą w Parku Zdrojowym przy pomniku św. Jana Pawła II. Na uczestników czeka 5-kilometrowa trasa prowadząca bulwarem im. prof. Jana Haftka oraz ulicami: Środkową, Oborską i Graniczną. Udział w biegu jest bezpłatny, a na najszybszych czekają atrakcyjne nagrody.


Zapisy

XIII Bieg Papieski rozpocznie się o godz. 14.30 (zapisy od godz. 12.00 do 14.00 przy pomniku św. Jana Pawła II). Zwycięzców sportowych zmagań poznamy o godz. 15.30, wtedy to odbędzie się wręczenie nagród. Zapraszamy!


Do pobrania:

Autor: GOSiR

2019-09-20

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer