Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Czas na głosowanie na projekty!

2 września ruszyło głosowanie na projekty zgłoszone do Budżetu Partycypacyjnego Gminy Konstancin-Jeziorna. Do wyboru mamy 34 zadania.

Kwota jaką mieszkańcy mają do rozdysponowania to 800 000 zł, a wartość zgłoszonych projektów przekracza ją o blisko 500 000 zł. Szansę na realizację mają tylko te projekty, które uzyskają największą liczbę głosów, do wyczerpania kwoty przeznaczonej na realizację. Minimum to 100 głosów oddanych na dany projekt inwestycyjno-remontowy i 50 głosów na projekt pozostały.

Zasady głosowania

Głosowanie odbędzie się w dniach 2–16 września. Wyboru będzie można dokonać w sposób tradycyjny za pomocą karty do głosowania wrzuconej osobiście do urny lub elektronicznie na stronie internetowej: konstancin.konsultacje-spoleczne.pl

Głosować może każdy mieszkaniec gminy bez względu na wiek, ale można głosować tylko jeden raz. Każdy głosujący może wybrać jeden projekt lub maksymalnie dwa – jeden z grupy projektów inwestycyjno-remontowych i jeden z grupy pozostałych. Poniżej załączona jest karta do głosowania w wersji papierowej.


Do pobrania:

Autor: Biuro Komunikacji Społecznej

2019-09-03

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer