Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Można składać wnioski do budżetu gminy

Do 30 września radni miejscy, jednostki pomocnicze, organizacje pozarządowe i mieszkańcy gminy Konstancin-Jeziorna mogą składać wnioski do projektu budżetu gminy na 2020. Ważne! Zgłaszane propozycje mogą dotyczyć wyłącznie zadań własnych gminy.


Ważny dokument

Rozpoczęły się prace nad opracowaniem projektu uchwały budżetowej gminy Konstancin-Jeziorna na rok 2020. W związku z tym przypominamy, że – zgodnie z zarządzeniem nr 106/V/2010 Burmistrza Gminy Konstancin-Jeziorna – radni, jednostki pomocnicze, społeczne komitety i mieszkańcy gminy Konstancin-Jeziorna mają możliwość składania wniosków do projektu jednego z najważniejszych gminnych dokumentów.


Do kiedy wnioski?

Propozycje zadań wraz z opisem, w tym wysokością nakładów finansowych i źródłem finansowania, oraz uzasadnieniem celowości ich realizacji można składać w kancelarii Urzędu Miasta i Gminy (ul. Piaseczyńska 77) w nieprzekraczalnym terminie do 30 września.

Ważne! Zgłaszane wnioski mogą dotyczyć wyłącznie zadań własnych gminy.

Autor: Patryk Siepsiak

2019-09-20

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer